Szent László Óvoda és Bölcsőde

ovoda@jaszszentlaszlo.hu

Intézményvezetői köszöntő

Tisztelt Szülők!
Szeretettel köszöntöm Önöket a Szent László Óvoda és Bölcsőde intézményvezetőjeként, Vighné Nyikos Tünde vagyok, én fogom tovább vinni a nagy múltú, néphagyományőrző és környezettudatos szemléletű intézményt azon az úton, melyet elődeim megnyitottak a település gyermekei számára.
A Szent László Óvoda és Bölcsőde, a fenntartó tervszerű és tudatos oktatáspolitikájának eredményeként jól működik, a szülői igényeket kielégítő, kiszámítható és tervezhető, minőségi szolgáltatás valósul meg, mind az óvodában, mind a bölcsődében.
Legfontosabbnak, az ide járó gyermekek mindenekfelett álló érdekét tartom, hisz minden gyermek egy egyedi megismételhetetlen csoda, kiknek joguk van egyéni hátterük és képességeikhez mérten, a legteljesebben kibontakoztatni képességeiket, egy óvó, szerető közösségben, ahol minden gyermek értéknek számít.
Mindezt korszerű, innovatív pedagógiai módszerekkel és eszköz célú fejlesztésekkel kívánom elérni, a hagyományok megóvása mellett, melyhez az alkalmazotti testület minden tagja hozzájárul.
Új vezetőként szeretném az intézményben folyó mindennapi munkát támogatni, koordinálni, fejleszteni és ehhez biztosítani a személyi és tárgyi feltételeket. Hatékony kommunikációval és információáramlással kívánom irányítani a szabályos és jogszerű működést.
Fontosnak tartom, hogy az intézményben a munkatársak biztonságban és megbecsülve érezzék magukat.
A következő 2023-24-es nevelési évhez mindannyiuknak sok sikert, jó egészséget, eredményes munkát és hangos gyermekkacagást kívánok.
Vighné Nyikos Tünde
Intézményvezető